tkn-D.18 » RailWorks - [Oyun/Simulasyon]

Kullanıcı avatarı
Sami Samioğlu
Aylık Paso

Railworks Editör uygulamaları

Mesaj gönderen Sami Samioğlu » 21 May Cmt, 2011 22:05

Resim

Kullanıcı avatarı
Sami Samioğlu
Aylık Paso

Dosya Gönderme

Mesaj gönderen Sami Samioğlu » 03 Ağu Çrş, 2011 20:51

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 04 Ağu Prş, 2011 01:26

Sami Bey linkteki dosyaları indiriyorum, özel mesajınızdaki yöntemleri uygulamaya çalışacağım bir ara, linki herkese açık olmaması için özel bir konuma kaldırdım bilginize.

Kullanıcı avatarı
Sami Samioğlu
Aylık Paso

Railworks Eklentiler

Mesaj gönderen Sami Samioğlu » 04 Ağu Prş, 2011 18:13

Esat Bey..Verdiğim likle ilgili konuya açıklama getirmek gereği duydum..Bu linkleri başkalarının da görmesi problem yaratmaz , aksine faydalı olur..Bu yeni Railworks eklentileri ile Metro Projesini tamamladınız diyelim..Ve yaptığınız bu Railworks Metro oyununu bir arkadaşınıza verdiniz farzedelim..Bu arkadaşınızın Railworks oyununda bu yeni eklentiler yüklü yada kurulu olmadığı için bu oyunda kullandığınız yeni nesneler görülemez...O kişinin de Railworks oyunun da bu yeni eklenti nesnelerinin kurulu oloması gerekir..Çünkü Dosyalar Railworks ana dosyası olan Assets Dosyasına kurulurur ve burada otomatik çalışırlar...Bu yeni nesneler Editörde işleri olan kişileri daha çok ilgilendirir..

Yukarıda başka bir siteden aldığım link...Bu siteden isteyen kişi buradan indirme yapabilir..Bende buradan yani bu linkten indirme yaparak Railwoks'a yeni nesneler ekledim...Bu linkte çok iyi eklenti nesneleri var..Memnun kalacağınızı sanıyorum..Gerçi bu arkadaş bu nesnelere Obje diyor, ama ben nesne demeyi daha doğru buluyorum..Bu arkadaş nesnelerin nasıl kurulum yapılacağını resimli olarakta anlatmış, gereken bilgi ve verileri alacağınızı umuyorum...Ayrıca bende yüze yakın nesne ve diğer eklenti dosyaları indirdim..Sırası ile gereken dosyaları göndereceğim,bilginiz olsun....

Sami Samioğlu

Kullanıcı avatarı
Sami Samioğlu
Aylık Paso

Mesaj gönderen Sami Samioğlu » 04 Ağu Prş, 2011 18:30

http://hotfile.com/dl/91677931/4523c74/ ... s.rar.html

Not: Üsteki Linki yanlış vermişim.Olması gereken link budur...

Sami Samioğlu

Kullanıcı avatarı
Sami Samioğlu
Aylık Paso

Açıklama

Mesaj gönderen Sami Samioğlu » 04 Ağu Prş, 2011 18:47

Link konusunda karışıklık oldu...Ama iyi de oldu en üstteki link başka bir arkadaşın yaptığı proje ile ilgili...Balıkesir - Bandırma Demiryolu projesi...Bu linki indirdikten sonra dosya içindeki numarayı Content>Route> ve numaralar bölümüne kopyala yapıştır deyin ve oyunu açıp bakabilirsiniz...Bence bazı bölümleri iyi yapılmış..Bu arkadaş da Editör de başarılı diyebilirim..Ama tam değil..Projeyi tamamlayamamış özellikle Raylara göre zemin yükseltmesini bir çok yerde bitirememiş..Sanki trenler havada gidiyor gibiler..Fakat Balıkesir ve Bandırma istasyonlarını çok iyi düzenlemiş..Tabiki yarım kalmış bir proje...

Allta ki link ise sözünü ettiğim Objeler yani nesneler ile ilgili..Bu arkadaş Balıesir - Bandırma Projesinde bu nesneleri kullanmış...Özellikle İtalya nesneleri işinize yarayacak diye düşünmekteyim..Bu nesnelerin herbirini tek tek kurunuz...

Sami Samioğlu

Kullanıcı avatarı
Sami Samioğlu
Aylık Paso

Mesaj gönderen Sami Samioğlu » 05 Ağu Cum, 2011 14:36

“Taşımacılık Oyun ve Programları” sayfasına dön