bol-TF.01 » Gölcük Tabiat Parkına Teleferik Projesi

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh
Mesajlar: 17210
Kayıt: 17 Eyl Pzt, 2007 13:37

bol-TF.01 » Gölcük Tabiat Parkına Teleferik P

Mesaj gönderen Esat » 21 Ağu Sal, 2012 14:46

Son aylarda teleferik projelerinde ciddi bir hareketlenme var, onay çıkan var çıkmayan var, maddi sebepler ile yürümeyenler var, kapatılan var var da var. Ama görünen o ki teleferiği biraz geç keşfettik. Sanki ülkemizde bir tane dağ varmış gibi bilinen sadece Bursa teleferiği idi, aslında teleferik yapılabilecek çok fazla alanımız var bakalım bu değer yeni keşfediliyor, umarım doğru planlamalar ile iyi işler şeklinde karşımıza çıkarlar. Haberde işletme hakkı Bolu Belediyesine devredilen Gölcük Tabiat Parkı içerisine belediye tarafından bir teleferik inşa edilmeki istendiği bunun için ilgili Bakanlığa başvuru yapıldığından bahsediyor, bakalım bunun akıbeti ne olacak.

http://networkedblogs.com/Bcfim
Bolu’ya 13 kilometre uzaklıkta bulunan, mavi ile yeşili bir arada barındıran Gölcük Tabiat Parkı’nı işletme hakkı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın düzenlediği ihaleyle Bolu Belediyesi’ne devredildi.

Teleferik projesini bakanlığa gönderdiklerini belirten Yılmaz, düzenleme çalışmalarının tamamlanmasıyla GÖlcük’ün geleceğe umutla bakmasını sağlayacaklarını vurguladı.

Cevapla

“Halatlı Sistem Projeleri, İhaleler, İnşaatlar” sayfasına dön