tr-RS.46 » İnteraktif Kentiçi Raylı Sistem Haritaları

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Re: tr-RS.46 » İnteraktif Kentiçi Raylı Sistem Haritaları

Mesaj gönderen Esat » 17 May Çrş, 2023 07:06

alabay yazdı:
17 May Çrş, 2023 06:51
Görmek için kullandığın program. »Browser«. Veritaban ile göz arası cache genelde orada. Wordpress’te meselâ ek cache işletilebilir, phpBB’de de bu var mı, bilmiyorum. Java ile ne(resini) kurcalıyorsun? ;-)
he şimdi anladım, chrome cache boşaltıyorum zaten ya, enteresan mesela şimdi ofiste açar açmaz güncel harita geldi :) evde de reset attım ama yemedi. kod javascript ile çalışıyor belki konsolda cache i pc de tut diye bir seçenek varya onunla alakalı olabilir diye düşündüm ama içeriğin yenilenmesinin hiç alakası yok, belki de serverdan bilmiyorum. :) aman ne kafa yorduk sabah sabah beee

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 28 Haz Çrş, 2023 22:06

Bir takım güncellemeler yaptım İstanbul genelinde. Hat renkleri, hat numaraları, bir iki küçük güzergah düzeltmesi ve istasyon düzeltmeleri falan. Diğer şehirlere halen geçecek fırsat bulamıyorum :(

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 10 Nis Çrş, 2024 00:21

İstanbul haritasının güncelledim, en azından açık ve inşaat hatlar kısmı doğru, ikon düzeltmeleri var yapılması gereken bunun dışında büyük oranda doğru bir hale geldi. Bir ara tarihçe sayfasını da güncellemek gerekecek tabi

“Sitede Yürütülen Projeler” sayfasına dön