gnl.S.40 » Bölüm Kuralları

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh
Mesajlar: 18096
Kayıt: 17 Eyl Pzt, 2007 13:37

gnl.S.40 » Bölüm Kuralları

Mesaj gönderen Esat » 30 Kas Pzr, 2008 14:31

Taşımacılık Oyun ve Programları isimli başlığımızda sadece taşımacılık sektörü ile birebir ilgili olan simulasyon ve tycoon tarzı oyunlar ile sektöre özel programlar ele alınacaktır, bunun dışında yarış ve arcade tarzı oyunlara yer verilmeyecek bu konularda açılan başlıklar ilk fırsatta silinecektir, başlığı açan üye/lerin ısrarı durumunda üyelik durumları gözden geçirilecektir.

Ayrıca oyun ya da programların üretici yada dağıtımcıları haricinde link vermek, bu yazılımlar ile ilgili her türlü yasal olmayan paylaşımın linkini vermek, programları kırmak için gerekli program ya da sitelerin linklerini vermek ya da dolaylı olarak mesaj içerisine link saklamak yasaktır. Verilecek her türlü link kontrol edilecektir, tekrarı halinde üye/lerin durumları gözden geçirilecektir.

Oyunların ve programların detaylı anlatımlarını yapabilir, var ise cheatlerini açıklayabilirsiniz, ekran görüntüsü vermek için resim yükleme kurallarını okuyunuz bu hakka sahip iseniz ekran görüntüsü yükleyebilir ya da yöneticiler ile irtibata geçerek yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle oyunlar ile ilgili başlıklarda başlığın içeriği sürekli kontrol edilerek konu dışı yazılar kime ait olursa olsun silinecektir.

Bölüm kurallarını okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi bu başlığa mesaj attığınız anda kabul etmiş olduğunuzu hatırlatırız.

Kilitli

“Taşımacılık Oyun ve Programları” sayfasına dön