Youtube Videoları

Youtube Videolarını Sorunsuz İzleyebiliyormusunuz?

Evet
6
86%
Hayır
1
14%

Toplam oy: 7

Hakan
Kadrolu Personel

Mesaj gönderen Hakan » 14 Şub Pzr, 2010 00:18

Youtube'a herkes bir şekilde erişiyor, en rağbet gören yöntem de dns ayarları ile oynamak. Ben de isteyince erişiyorum ama dns ayarlarıyla oynadığımda başka sitelere erişirken farklı sorunlarla karşılaşıyorum, ayrıca hızda değişim de oluyor , o yüzden sürekli normal şekilde kullanmaya gayret ediyorum. İsteyen bir şekilde ulaşır, bence sıkıntı olmaz.

hasancicek37
Sezonluk Yolcu

Mesaj gönderen hasancicek37 » 14 Şub Pzr, 2010 00:21

Esat Abi aslına bakarsanız youtube resmiyette erişimi yasak olan bir site ama en basitinden bilgisayarınızın dns ayarlarını değiştirdiğiniz zaman yasaklı olan bütün sitelere erişebiliyorsunuz.Hala dns ayarlarıyla oynamayı bilmeyenler ya da oynamak istemeyenler olursa onlar da ''dtunnel,vtunnel,ktunnel'' ve türevi sitelerden engelli sitelere giriş yapabiliyorlar.Lakin ikinci yol denendiği zaman çok iğrenç reklamlarla karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz.

Kullanıcı avatarı
alabay
Evliya Çelebi

Mesaj gönderen alabay » 05 Mar Cum, 2010 09:15

http://www.ulasimturkiye.com/viewtopic. ... 1441#11441 adresinde ben sadece kod görüyorum, video falan yok, problem sayfada mı, sistemimde mi?

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 05 Mar Cum, 2010 10:31

başka hesap ile kontrol etmedim, acaba oradaki kodları sadece ekleyen mi görüyor? öyle ise saçma :) o zaman kaldırayım başlığı.

Evet orada bir gariplik var, normal de kodlar site için aktif ama tüm üyeler için aktive etmek gerekiyor ise saçma, demek ki site kodlamasında bir sorun var diye düşünüyorum. O videolar ayrı bir html sayfası yapıp yüklerim bir ara :) kusura bakmayın :D

“Yönetici ve Moderatörlerin Dikkatine!!” sayfasına dön