art-L.07 » Minibüsçüden İlginç Tespit

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

art-L.07 » Minibüsçüden İlginç Tesp

Mesaj gönderen Esat » 15 Oca Sal, 2008 16:34

Eşlerİn minibüslerdeki tartışmalarına sıkça şahit olan Artvin 11 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mikail Yılmaz, Valiliğe dilekçeyle başvurarak, evleneceklere yönelik seminer düzenlenmesini istedi.

Artvin Valiliği’nin talebi kabul etmesi üzerine verilen seminere aralarında evli çiftlerin de bulunduğu 110 kişi katıldı. Evliliklerdeki yanlışları gördüğü için böyle bir dilekçe verdiğini belirten Yılmaz kadınlara ‘Erkeğinin gözünü bağla, yabancı uyruklu kadınları örnek al’ tavsiyesinde bulundu.
Arkadaşı tebrik ediyorum kendince güzel bir çıkarımda bulunmuş ve bu konuda birde adım atmış :) sitemiz ulaşım sitesi olduğu içinde burada paylaştım, aslında minibüsçüler ve minibüs yolculuğu, psikoloji, sosyoloji gibi bilimler içerisinde incelenerek çok ilginç çıkarımlara varılabilir diye de düşünüyorum
En son Esat tarafından 18 Eki Pzt, 2010 23:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
AyLiN
Aylık Paso

Mesaj gönderen AyLiN » 15 Oca Sal, 2008 23:14

Oldu baglariz ikide dügüm atariz baglarimiz cözülmesin diye :D .
Ben hic sosyolojik bir Minibüscü görmeden genelde höö haaa gibi sesler cikaran para uzattiginda yüzüne bile bakmayan para üstünü almak icin 10 dakika beklettenlerden baska birsey gördüm dersem yalan olur. Sonra sen gel evli ciftlere seminer verin diye dilekce ver :) VAYBEEE dedikleri bu olsa gerek :lol: . Yanliz bir sorum olacak Sayin Yilmaza ben yabanci uyruklu kadinlari kendime hangi yönden örnek almaliyim? Kendilerinin pek örnek davranislar sergilendigi pek görülmedi örnek alirsak pirince giderken bulgurdan olmayalim sonra? :P

“Diğer Toplu Ulaşım Sistemleri” sayfasına dön